Soaphia

Soaphia, yaklaşık 2 yıl önce keşfettiğim More Than Soap‘un ekürisi, ki kendisinden de şurada bahsetmiştim. (Görsellerle ilgili bir sıkıntı yaşıyorum şu sıralar, nedenini bilen var mı acaba?) İki markanın kardeş olduğunu nereden mi biliyorum? Facebook gruplarında merak edip de sormuştum. Bir markanın sahibi, diğer markanın kardeşinde olduğunu ve içeriklerinde hiçbir farklılık olmadığını söylemişti.

More Than Soap’un ürünlerinden, özellikle de şampuanlarından, o kadar memnun kaldım ki kullandığım bu zaman dilimi içinde, geçenlerde Grupfoni’den aldığım indirimli Markafoni çekinin tamamını şampuanlara yatırdım. Şu yanda gördüğünüz şampuan grubuyla mutlu mesut bakışıyoruz şimdi. Neler mi var içinde?

Lavanta ve neroli, papaya, limon ve mersin ağacı, maydanoz ve ısırgan otu, son olarak da paçuli ve sedir. Ben paçuli ve sedirden başladım. Mevsim değişimi ve market şampuanlarının SLS içerikli karışımları sağolsun, saçlarım fena halde dökülmeye başlamıştı. Önceki tecrübelerimden biliyorum, kısa süre içinde dökülmesi duracak şampuanlar sayesinde. Bir de saç bakım yağını kullanıyorum, ki o da zeytinyağı içerikli. İşte o zaman saçlarım muhteşem oluyor. Hem pırıl pırıl, hem de doğal içerikli şampuanlar kullandığım için dökülmeyecek.

Katı sabunlarını da yüzümü yıkamak için kullanıyorum yine uzun süredir. Evde kozmetik detoksuna başladığımdan beri yüz yıkama jeli vs gibi şeyler hiç girmiyor dolaplara. Kozmetik namına kullandığım tek şey nemlendirici. Sabunları yüzümü kurutmadığı için nemlendirici ihtiyacım da çok olmuyor açıkçası.

Soaphia ya da More Than Soap… Kesinlikle tavsiye ediyorum ürünlerini. Şampuanları, deterjan gibi köpüren piyasa şampuanlarından sonra şaşırtacaktır biraz sizi, ama alışırsınız kısa sürede.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Sitede yayınlanan tüm yazılar özgündür. @2009-2016 Başa Dön ↑