More Than Soap

Görüntüye bakınca, kesinlikle “More Than Soap“.

İstanbul’da keşfetmiştim bu markayı, Üsküdar’da yapıyorlar üretimi ama yabancı orijinli. Ürünlerinin %100, 99 ve 98 oranlarında doğal olduğunu iddia ediyorlar. Katkı maddesi içeren pek çok şeyi yıllardır hayatıma almadığım için merak ettim bu iddiayı ve denemek istedim. Ve bingo!

Muhteşem bir ürün çeşitliliği var. Lush gibi kokularıyla kendinden geçirip de geri kalanı içi yarı yolda bırakan cinsten değil.

Ben yüzüm için iki sabununu kullanıyorum, biri portakal, çikolata ve tarçın içerikli; diğeri okaliptüs&haşhaş. Düzenli kullanıyorum ve cildim tertemiz. Kurutmuyor da. Hani sabun kuruturdu? Benimkisi gibi hassas bir ciltte bile böyle başarılı sonuç verdiğine göre doğallığına inanabilirim demektir.

Şampuanları nasıldır acaba diye merak ederek limon&mersin ağacı içerikli olanını kullandım, beraberinde de zeytinyağlı saç kremini. Saçlarım mı? Hem deterjan katkılı şampuanlardan kurtuldu, hem misler gibi kokuyor ve tertemiz, hem de çok rahat şekil alıyor.

Dudak kremi, katı el kremi ve kaş&kirpik bakım yağını da kullanıyorum. Dudak kreminden bir şey anlamadım ama özellikle el kreminden çok memnunum, zira suyla akıp gitmiyor. Kaş&kirpik bakım yağını da düzenli kullanıyorum, bakalım göreceğiz etkilerini.

No Responses

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Sitede yayınlanan tüm yazılar özgündür. @2009-2016 Başa Dön ↑