Minush

Minush‘a bambaşka niyetlerle bakıyordum aslında. Lakin Pink Avenue‘da, yandaki modeli denediğimde ayakkabı kalıbının bana göre olmadığını fark etmiş ve mağazadan çıkıyordum ki… Kapının dibinde sakin sakin oturan, muhteşem bir ayakkabı çarptı gözüme. Yok yok, gözüm döndü! Denedim, bayıldım! O ayakkabıyı birazdan göstereceğim. Sıra, öncelikle Minush’ta.

Pink Avenue’da satışı yapılan ve tasarım olarak lanse edilen markaların çoğunun ayakkabısı işe yaramaz. Hele Irregular Choice çakması olan o marka yok mu, evlerden uzak. Ayakkabıları alenen plastik! Dikişleri, derisi, topukları… Hepsi öyle kalitesiz ki. İnternetteki güzel fotoğraflarının hile olduğunu anlamaya yetiyor tek bakış bile. Tasarım ayakkabı üretenlerin neredeyse hepsinin kalitesi yerlerde sürünüyor. Böyle bir butik mağaza benim için çok iyi oldu yani, merak ettiğim bütün markaları bir arada görme şansım oldu, hatta denedim çoğunu.

O kadar ayakkabının arasında Minush’unkiler pırıl pırıl parlıyordu, sitedeki fotoğraflarda oynama yok yani. Derileri çok kaliteli ve gerçekten pırıl pırıl görünüyorlar. Tertemiz bir işçilik, muhteşem kalıplar, muhteşem renkler ve tasarımlar. Kendi sitesinden gördüğüm bütün ayakkabılarına bayıldım zaten. Butiktekilerden biri de kalbimi çaldı ve doğum günü hediyem olarak kapıma geldi. İşte o güzellik budur:

Latest Comments
  1. Clea |
    • Bir Kadın |

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Sitede yayınlanan tüm yazılar özgündür. @2009-2016 Başa Dön ↑