idefix Sanal Kitap Fuarı

Yıl boyunca sipariş listeme atıp biriktirdiğim kitapları idefix’in sanal fuarı geldiğinde satın alıyorum genelde. Çok daha hesaplı oluyor böylesi. Şu anda kitap satan sitelerle karşılaştırabilirsiniz fiyatları, dilerseniz. Buyrun, bu idefix.

Benim bu seneki ilk ganimetlerim ise şöyle:

Saatleri Ayarlama Enstitüsü-Ahmet Hamdi Tanpınar (Çok uzun zamandır okumak istiyordum, artık ayıp oluyordu.)
Neşeli Öyküler-Carlo M. Cipolla (Tavsiyeyle mi aklımda kaldı, bir yerlerde mi okudum, anımsamıyorum. Enteresan bir kitapçık, uzun süredir listede bekliyordu.)
Frankestein-Mary Shelley. (Doğaüstü şeyleri seviyorum, ama kulaktan dolma bilgiyi sevmiyorum. Okunmalı dedim.)
Bizim Büyük Çaresizliğimiz ve Sinek Isırıklarının Müellifi-Barış Bıçakçı (İlkinin filmini izleyememiştim, ikinciyi de kitap kulübü bloglarında görünce merak ettim.)
Selin Pastacıda (Tamamen kişisel.)
Ölümcül Tür-Guillermo Del Toro (Filminin yapılacağını duyduğumda sevinmiştim, kitabının dilimize çevrildiğini görünce daha çok sevindim.)
Haşlanmış Harikalar Diyarı ve Dünyanın Sonu-Haruki Murakami (Murakami’nin bütün kitaplarını okumuştum, bu öksüz kalmasın dedim.)
Kabil-Jose Saramago (Siz Körlük’ü okumadınız mı hala?)
Taht Oyunları ve Kralların Çarpışması 1/2- George R.R. Martin (Tamamıyla Game of Thrones etkisi. İkinci Sezonu öylece oturup bekleyemezdim, o kadar sabırlı değilim. Ayrıca okumak için hafif kitaplara ihtiyacım vardı. Birini yarıladım bile.)
Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık-Canan Efendigil Karatay (İlk kitabı tavsiye üzerine almış, uygulamış ve işe yaradığını görmüştüm. Kilo vereceksiniz demiyor, sağlıklı yaşayacaksınız diyor. Gayet makul şeyler anlattığını düşünüyor ve seviyorum hanımefendinin tarzını. Dursun evde.)

Latest Comments
  1. la petite mort |
  2. Selin Seçen |
  3. Selin Seçen |
  4. Selin Seçen |
  5. Oklap Kütüphanesi |
  6. Oklap Kütüphanesi |

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Sitede yayınlanan tüm yazılar özgündür. @2009-2016 Başa Dön ↑