Esse-Essenso Mısır Patlatma Makinesi

26 Aralık 2013 tarihli güncelleme:
Esse bu ürüne 199 lira etiket koymuş, inanılmaz! Esse’nin tuhaf fiyat politikasını aklım almıyor zaten. Sürekli zam yapıp sonra da yarı fiyatına satıyor, indirip bindirme diyoruz biz buna halk arasında. Ben bu aleti 15 kez kullanmamışımdır, şimdi çöpte. İlla alacağım diyorsanız emsalleri daha ucuz, çöpe gidince daha az üzülürsünüz.

13 Nisan 2012 tarihli güncelleme:
Bu ürünü almayınız, aldırmayınız. Mısırın dönmesini sağlayan metal çubuk paslanıyor ve güya teflon yüzeyi yaklaşık 10 kullanımda telef oluyor. Şu anki satış fiyatı da komik zaten, 100 liraya yaklaşmış. Çok gereksiz bir harcama olur.

Genişçe bir tencerede, yağını ve tuzunu ekleyerek mısır patlatanlardanım aslında ben. Esse‘nin bayramlık indiriminde yandaki tombalağı 50 liraya görünce, ısrarlara dayanamayarak(!) aldım ve ilk denemeyi yaptım.

Yağını ve tuzunu koyuyorum yine. Mağazadakiler tuz koymayın, üst haznesi çizilir dediler, ama ben pek umursamadım. Zira pudra gibi bir tuz kullandığım için öyle bir risk yoktu. Yandaki görüntüyü de elde ettim evet, ama ne uğruna? Çok lezzetli oluyor kabul, mısırlar hafiften yumuşuyor, kesinlikle sert kalmıyor, ancak bu kadar çok mısırınız olduğunda alttakiler çoktan yanmış ve tabana yapışmış oluyor. Daha azında da aynı sorunu yaşayabilirsiniz bu arada. Teflon yüzeyinde yanıklarla karşılaşmak ve temizliğinin çok pratik olmaması hariç denenebilir Essenso Popcorn Maker.

Comments
  1. Kahretsinus |

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Sitede yayınlanan tüm yazılar özgündür. @2009-2016 Başa Dön ↑