Braun MX2050 Multiquick 5 Buz Kırmalı Cam Kavanozlu Blender

Buz kırmalı bir blender ararken denk geldim Braun’un bu ürününe. Özellikle yazın, günaşırı yaptığım limonatayı bir blenderda buz ve naneyle karıştırıp görüntüsünü tazelemeyi çok istediğim için uygun bir ürün arıyordum. MX2050 tam benlik.

Yazın yapacağım limonataları bekliyorum diye kışın kutusunda mı saklayacaktım? Daha neler! Krep hamurunu muhteşem karıştırdığını fark ettim, mikseri unutturacak kadar hem de. Cam kabında dolaba kaldırıp bir gece beklettim ki krep daha güzel olsun.

Ürünün artıları:
-Kocaman ve çok güvenli görünen cam kabı.
-Üstteki çıkarılabilir minik parça, her seferinde büyük kapağı açmadan küçük meyve parçalarını içeri atmanıza izin veriyor.
-İnanılmaz keskinlikteki bıçağı.
-Alt haznesinin çok geniş olmaması.
-Bütün parçalarının bulaşık makinesinde yıkanabiliyor olması.

Ürünün eksileri:
-Kablo sarma bölmesini fazlasıyla işlevsiz buldum.
-Bıçağının üstünde bir lastik var, yanlış takma gafletinde bulunmak mümkün, keşke yapışık olsaymış o bıçağın bulunduğu kısıma. Güzelim aleti süte bulamazdım böylece.

Bir de benim eksim var! Muzlu yoğurt yapamıyorum. Muzları paramparça edip bebek maması kıvamına getiriyor her seferinde. İmdat!

Sonuncusu benim arızam, onu geçelim, fakat bir blender arıyorsanız Braun MX2050’yi geçmeyelim. Ben Vatan Bilgisayar‘ın yılbaşı öncesi kampanyasından 82 TL’ye aldım.

Yazdıktan 10 dk sonra Vatan’ın internet sitesinden kontrol ettim de, bugüne özel 87 TL imiş fiyatı. Kargosu da var tabii.

Latest Comments
  1. birtutamkekik |
  2. Bir Kadın |

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Sitede yayınlanan tüm yazılar özgündür. @2009-2016 Başa Dön ↑